Test: Blue Magic - Energetické kapsle co vás nakopnou!

Nikdy by nás nenapadlo, že dostaneme na otestování něco úplně jiného, než energy drink popřípadě energy shot. O to víc překvapily energetické kapsle Blue Magic. Už prvotní informace vyvolaly vlnu zájmu. „Modrá magie“ slibuje 2 energy drinky v jedné kapsli. Spolknout ji dokážete snadno, vlastně se nijak neliší od těch s obsahem léčiv, které zná snad každý. Možností je ale více, prášek z kapsle lze vysypat přímo na jazyk nebo do nějaké tekutiny. Každopádně si dejte majzla, Blue Magic je opravdu modrý, takže si obarvíte buď jazyk, nebo svůj oblíbený nápoj :)

blue-magic-logo

Obsah prášku je, vedle v energy drincích celkem známých látek, doplněn o Bioperin. Nejexkluzivnější součást Blue Magicu působi jako tzv. „urychlovač“. V energetických nápojích téměř nepoužívaná látka zvyšuje účinky kofeinu a taurinu o více než 50%. Oficiální informace slibují nástup účinku během 60 minut a výdrž v řádu hodin. Já se rozhodl vyzkoušet cestu vysypáním do pusy a zažil jsem nečekané překvapení. Obdobně dopadl také test rozpuštění ve vodě. Blue Magic samotný chutná jak energy drink u kterého zapomněli na sladidlo, takže nic úžasného. Tím to každopádně nekončí, ještě zbývají dvě možnosti.

blue-magic-koktejls

Pravděpodobně nejlepší cestou je klasické spolknutí celé kapsle. Teď možná namítnete „A co z toho, my chceme pít energy drink!“. Podle mého o tom Blue Magic není, ale pořád si jej můžete nasypat do již ochuceného nápoje a vytvořit tak energeticky zajímavý mix. No a nebo rovnou do Vodky s džusem, což opravdu funguje a ještě k tomu skvěle chutná! Odbočme od chuti, důležitý je i samotný účinek. Mě jediná kapsle nakopla jak máloco, přesto to chtělo nový testovací subjekt. Tím se stal můj otec, cyklista, který celý rok každý den jezdí stejnou trasu s jedním nepěkným kopcem na konci.

blue-magic-kapsle-1s

Výhoda testování na tátovi byla jednoznačná. Energetický nápoj si dá málokdy a ví, že to s ním nic neudělá. Na další den dostává kapsli Blue Magicu a vyráží do nevlídného počasí. Venku je –10°C, táta přesto po návratu oznamuje, že takhle ten kopec nevyletí ani v létě, kdy má i víc natrénováno kvůli blížícímu se cyklomaratonu. Zbylé testovací kapsle mi byly zabaveny a zatím se šetří na potřebnější chvíle. Já s výsledkem souhlasím, pracoval jsem do rána, hýřil hyperaktivitou a napsal články na další týden. Oběma vyhovuje polykání celé kapsle, volba je ale na každém a například na párty bych volil vytvoření nějakého koktejlu. Doporučujeme především těm, komu nejde o pití energiťáku, ale o získání energie!

Blue Magic můžete zakoupit na stránkách BlueMagic.cz. 2 kapsle za 39,– a spousta energie k tomu!

Komentáře

1 | JaMiskater | před dvanácti roky

2 kapsle za 39,– to by šlo, kdyby to bylo někde v obchodě :) Snad se tim někdo nepředávkuje někdy… ono polknout třeba 5 kapslí bude asi o hodně jednodušší jak vypít 5 energy drinků naráz.

reagovat

2 | Domm | před jedenácti roky

Neviděl jste je někdo v Ústí nad Labem? :D nechce se mi platit poštovný :/ :D

reagovat

3 | Jimmy | před jedenácti roky

Jelikož jsem rodák z Turnova tak jsem to měl vyzkoušeno už dříve a opravdu doporučuji. Pravda, nevychutnáte si to jako energetický drink ale tyto kapsle jsou určené opravdu pro ty, kteří chtějí zůstat vzhůru a být dosti aktivní. A malá rada, nedávejte si víc jak 3 kapsle, je pak opravdu brutální :D

reagovat

4 | jjjhhh | před desíti roky

Dá se to koupit i někde v obchodě ??

reagovat

5 | Wiky | před devíti roky

Momentálně se drtim na státnice a na dnešek mi stačilo spát 3 hodiny!!!! Asi to nebude nic dobrýho dlouhodobě, ale takhle na dva tři dny paráda :) Ještě, že ten kolotoč zítra končí.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.