Nový žlutý Take Off Energy + Tropic mix s Mangem

Pridat.eu

Take Off Energy drink už známe v ČR nějakou dobu a to hlavně z čerpacích stanic. To je způsobeno tím, že výrobu a distribuci Take Offu obstarává společnost Lekkerdland, která zásobuje již zmiňované čerpací stanice, maloobchody a cateringové firmy potravinářským a nepotravinářským zbožím. V ČR je klasický stříbrný Take Off v prodeji už asi dva roky a teprve loni se objevila černá verze Take Off Cola Mix. V „rodném“ Německu, kde je mnohem větší nabídka jak u nás, se Take Off prodává již od roku 1998.

take-off-energy-drinks

Za hranicemi tak lze sehnat také červenou plechovku Take Off Fruit Mix. Energy drink s ovocnou směsí jsem si zakoupil loni při výletu a zachutnal mi více, než originál. Minulý rok jsem také přímo od Lekkerlandu obdržel Take Off Energy Shot, nad kterým jsem dlouho váhal a po vyzkoušení jej označil za zcela klasický shot. Celkem zajímavá produktová řada se nachází ve 330ml plechovkách s jednoduchým designem a nápaditý buttonem „Engine start“. Spojení červeného startovacího tlačítka se jménem Take Off (vzlétnout, nastartovat) dokonale evokuje pocit přísunu celé hromady nové energie.

take-off-energy-drink-tropic-mixs

Vraťme se ale k samotné novince. Před pár dny se v Německu objevil zcela nový Take Off Tropic Mix. Od svých bratříčků se vzhledově opět liší jen barvou samotné plechovky, zbytek si drží zaběhnuté zvyky, nevybočuje z řady a dává jasně najevo, kam patří. Tropický mix obsahuje příchuť pomeranče a bílých hroznů s nádechem exotické Maracuji s Mangem. Vcelku zajímavá kombinace nemyslíte? V Německu už se prodává, Take Off je dokonce druhá nejprodávanější značka tamějších čerpacích stanic! Aktuálně zjišťujeme jaká je šance na příchod verzí Fruit Mix a Tropic Mix i na naše čerpačky.

Komentáře

1 | Fender | před devíti roky

Na jakých benzínkách konkrétně se dá sehnat ten klasik? (značka)
A za kolik přibližně Kč?

reagovat

2 | Thomas @ | před devíti roky

Zkus Benzinu :-)

reagovat

3 | Jake | před devíti roky

Hele oni fakt zasobujou vesmes vsechno, je jen na kazdym jednotlivym odberateli, co si vybere. To platí i v rámci benzínek pod stejnou znackou. Presto obecne plati ze se Take Off nejlépe shání na Euro Oilu a Benzine.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.