Novinky od V-Max, Blow, Tabu, Green Up, Blow a Force24...

Pridat.eu

V Polsku se trh zase na chvíli zbláznil. A protože je toho opravdu moc, tak to nejde psát po jednotlivých článcích. Navíc ke všemu ani nemáme pořádné obrázky. Přesto se mrkneme na celou řadu novinek od starých známých značek, které se již objevují běžně v prodeji. Majitelé některých v názvu článku vyjmenovaných značek se rozhodli pro nový design svých produktů a přidali i novou příchuť. Jiní zase jen tu novou příchuť.

green-up-tropical-cranberry-acai-poland-2014s

Green Up 2014

V-Max měl dříve varianty Energy, Cranberry a později i Mojito. Všechny varianty se aktuálně dočkaly redesignu, ve kterém je novinkou i zajímavá příchuť Watermelon. No, melounu se rozhodně nebráníme. Nového designu se dočkal také Blow, jenž bohužel dost ztratil na své dřívější eleganci. Již dříve jste určitě zaznamenali opětovné předělání designu Green Up – Cranberry, Tropical, Acai. Možná se dočká i verze Rage a Power Plus.

tabu-energy-drink-mojito-new-in-polands

Tabu Mojito

Takové Tabu se vám podařilo sehnat i v ČR, ať už v Party či Football edici. Novou příchuť, pro Polsko opravdu oblíbené Mojito, už u nás asi jen tak neseženete. O limitované edici Black Wild Orange pro řetězec obchodů Biedronka už jsme psali, tak jen pro připomenutí. Zajímavá je také značka Force24 vyráběná pro jediný řetězec (jenže já z hlavy nevím který, asi Polo?). I ta prošla redesignem a zároveň se dá aktuálně sehnat kokosový Coconut a Mojito:

force-24-coconut-mojito-poland-2014s

Force 24 Coconut / Mojito

Pokud vás zajímá, jak vypadají ostatní zmiňované novinky, tak zavítejte na FB page Energy News PL ;)

Photo: Green Up, Tabu and Force 24 – all from Suchy collection of energy cans, THANKS!

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.