AriZona se pouští do energy drinků! Energii přidá do 4 variant

Arizona, to je šestý největší stát Spojených států. AriZona je naopak světoznámou značkou nejen ledových čajů. Ač se u nás běžně prodávají především v pet láhvích, za oceánem jsou to naopak velké 680ml plechovky, které známe třeba díky Candy Storu. Nově se AriZona pouští i do kategorie energy drinků, kde dosud měla odbočky v podobě AZ Energy, RX Energy Herbal Tea a Caution Energy. Teď to ovšem bude něco trochu jiného.

arizona-natural-energy-arnold-palmer-cans

U AriZony se totiž rozhodli, že přidají více energie do svých oblíbených příchutí a vytvoří tak něco zcela nového. V menších 458ml plechovkách tvoří přidanou hodnotu guarana, kokosová voda, výtažky ze zeleného čaje, kofein z kávových bobů, antioxidanty ze superovoce, quercentin, resveratrol a BCAA. A jaké varianty AriZony že mají to štěstí? Mucho Mango, Fruit Punch, Watermelon a Arnold Palmer :)

arizona-natural-energy-watermelon-fruit-punch-mucho-mango-canss

English: All new AriZona Energy Drinks. Classic Juicy drinks with added Guarana, Coconut Water, Green Tea Polyphenols, caffeine from Green Coffee Extract, Superfruits, Quercetin, Resveratrol and BCAA's. Flavors? Mucho Mango, Fruit Punch, Watermelon and Arnold Palmer. Can size 458ml, in US stores … now! :)

Komentáře

1 | Ang | před sedmi roky

Vypadá to fakt skvěle, možná mohli i zachovat 680ml, asi bylo by to asi moc :D Rozhodně všechny chutě vypadají lákavě, věřím, že budou snad i schopni konkurovat BS! s melounem, protože Rockstar to těžce nezvládl jak v zeleném obalu, tak s FREEZE melounem.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.