Nové Helly IceCool - Švestka a Hruška v zimní edici

Je už tak trochu zvykem, že Hell na každé léto a zimu přinese dvě sezónní limitky. Díky tomu jsme se opět dočkali dvojice novinek v podobě IceCool Plum a IceCool Pear. Po ochutnání můžeme říci, že si drží svou zaběhlou laťku, ale švestková varianta je příjemně sladká a celkově zajímavější, než hrušková varianta s lehce „divným ocasem“. U té mi to úplně nesedí, ale to je věc osobního názoru. Přesto si obě zimní limitky zachovávají svou tvář (aneb ty bych díky své jedinečné chuti poznal i při slepém testu) a tak si zaslouží, abyste je ochutnali také. Seženete je mimo jiné na eshopu Podpultovky.eu a to i spolu s letní limitkou White Peach.

Rockstar Xdurange Orange - Legendární pomerančáda žije!

Pamatujete si na výborný Rockstar XDurance Orange, který byl kdysi téměř jen na CZ/SK trhu a až později se objevil v pár dalších zemích? Téměř všude už byl ukončen, ale ne tak v sousedním Polsku. K dispozici je sice jen v 250ml variantě, ale komu opravdu chutnal, ten to přežije. Navíc již prošel redesignem na variantu s velkou hvězdou. Máme jej pro vás k dispozici na eshopu Podpultovky.eu ;)

Cadbury Wunderbar - Prostě báječná čokoládová tyčinka

Během našich cest za nákupy do Německa a Polska se „samozřejmě“ stravujeme tak, jak by se člověk vůbec stravovat neměl. Při poslední cestě nám dodala energii také tyčinka Cadbury Wunderbar, což v překladu znamená "báječný. Seženeme ji asi jen v Německu, kde je výjimečně nabízena pod značkou Cadbury. Uprostřed burákové máslo s oříšky a kolem křupavý (a do zubů lezoucí) karamel pokrytý výbornou čokoládou. Kdo ještě neochutnal, dělá opravdu velkou chybu. Pokud nemáte možnost si tuhle dobrotu koupit v Německu, tak jsou tu pro vás Podpultovky.eu ;)

Info navíc: Značka Cadbury má stejného majitele, jako Milka a jejich produkty jsou většinou identické až na rozdílné obaly. Na většině trhů je vždy jen jedna značka. U nás a v okolních státech převážně Milka, ale např. v Anglii Cadbury, odkud také pochází. To proto, že se pod stejného majitele dostaly až později a tak se většinou drží tam, kde byly více zaběhlé. V Německu je také Milka, právě Cadbury Wunderbar je tedy malou výjimkou :) 

KitKat Ruby Cocoa Beans - Sladká tečka v... růžové čokoládě?

Klasický KitKat znáte asi všichni. Seženete jej v klasické mléčné, hořké tmavé i výborné bílé čokoládě. Teď je tu ovšem zajímavá limitka v podobě Ruby Cocoa Beans. „Vývojáři“ u Nestlé vzali rubínové kakaové boby a vytvořili z nich čokoládu, kterou polili oblíbené tyčinky KitKat. Chutná to opravdu skvěle, protože tahle čokoláda nabízí i lehký nádech chutí bobulovitého ovoce, barva tedy v podstatě odpovídá zajímavé ovocné chuti. Já si snad musím otevřít další, takže spěchejte, dokud je máme na Podpultovky.eu skladem ;)

Skořicová limitka Coca Cola Zero Sugar Cinnamon

Coca Cola v Anglii pro letošní vánoce připravila limitovanou edici svého nápoje s přidanou skořicí. Bohužel se, v trendu posledních let, rozhodla, že tuhle příchuť přinese ve variantě Zero Sugar, což je tak trochu škoda. Jak chutná? Jako klasická Coca Cola bez cukru s opravdu lehkým nádechem skořice. Ve vůni je cítit hodně, v samotné chuti jí pak překousne i člověk, jenž skořici nemusí. Tak jako tak se jedná o další povedenou variantu a vy si jí nyní můžete pořídit na e-shopu Podpultovky.eu ! :)